Erasmus+

Talent Odyssey - Vendéglátói Munkaközvetítő Ügynökség Európa

Mobilitási projektek – KA1

A Talent Odyssey meghívja Önt, mint Erasmus+ KA1 mobilitási projektek fogadó szervezetét:

  • Európa legnépszerűbb úticéljain alapul
  • Csoportok fogadásának szakértői, akik több mint 20 éves tapasztalattal rendelkeznek a beérkező turisztikai szolgáltatások terén
  • Együttműködés a legjobb európai utazási márkákkal és cégekkel
  • Kiterjedt hálózat Görögországban és Cipruson
  • Kihelyezéseket szervezünk a legkedvesebb helyi vállalkozásoknál, ahol az Erasmus+ résztvevői otthon érezhetik magukat
  • Szinte minden területen kiszolgálunk. Mérnökök, technikusok, tervezők stb.
  • A tanulási és fejlesztési igények és trendek élére állunk
  • Segítünk ügyfeleinknek diákjaik, tanáraik és munkatársaik karrierútjának kialakításában és megvalósításában
  • Egyedülálló tanulási megoldásokat tervezünk, amelyek lehetővé teszik az emberek készségeinek fejlesztését és szakmai fejlődését

Erasmus+ KA1 projektek hosting cégeként prémium szolgáltatást garantálunk.

Vegye fel velünk a kapcsolatot, és örömmel megbeszéljük Önnel az Erasmus+ KA1 projekt lehetőségeit.

Talent Odyssey Ltd.

PIC: 884912959

OID: E10309183

4* Hotel Tengerparti Szállás – Tágas Apartmanok

Tanulmányi Csoportok

A Talent Odyssey oktatási tanulmányutakat és látogatásokat szervez csoportok számára.
Az Erasmus+-on keresztül vagy közvetlenül az iskola által szponzorálva.
Fókuszban Görögország és Ciprus.
A látogatásokat az iskola előírásai szerint alakítjuk ki; csoport mérete, időtartama, látogatási időszak, munka/gyakorlat témája.
Ki tudjuk elégíteni a befogadást, a sokszínűséget és az Erasmus+ program minden prioritását.

Prémium szolgáltatás, amely mindenről a legapróbb részletekig gondoskodik, beleértve:

  • A program tervezése
  • Felkészítő látogatások
  • Helyi vállalkozások fogadása
  • Az utazás megszervezése
  • Dokumentáció
  • Prémium 4*-5* szállás diákoknak és kísérőknek/tanároknak
  • Étkezés
  • Szállítás
  • Logisztika
  • Kirándulások és kulturális tevékenységek
  • Szemináriumok – karrier tanácsadás és mesterkurzusok
  • Helyi támogatás 24/7
  • Fényképezés és Videózás

Lépjen kapcsolatba a 2024-es szezonra és az azt követő időszakra vonatkozó igényeinek megbeszéléséhez.

Gyakorlatok magánszemélyeknek

Vendéglátásban, légiközlekedésben és logisztikában kínálunk gyakorlati helyeket elsősorban Görögországban és Cipruson.
Szolgáltatásaink ingyenesek.

  • Pályakezdés valódi munkakörnyezetben
  • A legnépszerűbb nyári úti célok
  • Kommunikációs készségek fejlesztése nemzetközi környezetben
  • Vezető cégek önéletrajzának javítása érdekében
  • Biztonságos munkakörnyezet

Szívesen segítünk, akár van Erasmus+ által támogatott szakmai gyakorlatod, akár nem!

Kizárólag tekintélyes munkaadókkal dolgozunk együtt, és az Ön számára kínált ajánlatunk a következőket tartalmazza:

  • Munkaszerződés és munkafeltételek az előírásoknak megfelelően
  • Szállás (beleértve a rezsi, WiFi stb.)
  • 3 étkezés naponta
  • Fizetés
  • Bónusz (ha a gyakorlat befejeződött)
  • Napi 8 óra és szabadnapok
  • Transzfer a repülőtérről és a gyakornoki célállomásra
  • Szállítási kártya; Ha kell menni dolgozni és vissza
  • Bevezetési támogatás (dokumentáció, utazás, integráció)
  • 24/7 forródrót (Hotline)
  • Gyakornoki bizonyítvány
  • Tanácsadás, hogy igényeinek és preferenciáinak megfelelően kiválaszthassa a legjobb megoldást

Követelmények:

  • Egyetemista vagy diplomás
  • Elérhetőség legalább 3 hónapig (hogy lehetővé tegye a tanulást és a különböző szerepkörök váltását)
  • Minimum B1 szintű angol nyelvtudás
  • EU Egészségkártya vagy magán egészségbiztosítás, amely az EU országaira érvényes a szerződés teljes időtartamára

Partnerek

Mechanika

Mérnökök

Kozmetikusok

Virágüzletek

Elhelyezések vendéglátásban, vendéglátás, táplálkozás, gasztronómia, informatika,
Repülőtér, logisztika, elektronika és még sok más…

Fodrászok

Mechatronikai technikusok

Séf gyakornokok

Grafikai tervezők

Vendéglátó tanárok

A legújabb Erasmus+ KA1 mobilitások

Szakképző Iskola – Hallgatói gyakorlatok

  • Származási hely: Olawa – Lengyelország
  • Úticél: Limassol, Ciprus
  • Létszám: 16 tanuló + 2 kísérő
  • Időpont: 2024. május
  • Időtartam: 30 nap
  • Szakterületek: Grafikai tervezés, Vendéglátás, Gasztronómia

  • Származási hely: Bialystok – Lengyelország
  • Úticél: Chania, Görögország
  • Létszám: 8 tanuló + 1 kísérő
  • Időpont: 2023. május
  • Időtartam: 15 nap
  • Szakterületek: mechatronika, automatizálás, fodrászat, vendéglátás, gasztronómia

Egyetem – tanári gyakorlatok

  • Származási hely: Bukarest – Románia
  • Úticél: Ayia Napa, Ciprus
  • Létszám: 10 tanuló
  • Időtartam: 21 nap
  • Szakterületek: Vendéglátás, Gasztronómia

VET School – tanári állás árnyékolása

  • Méret: 3 tanár
  • Időpont: 2024. június
  • Szakterületek: Vendéglátás

Egyetem – Tanárképzés

  • Méret: 11 akadémikus
  • Időtartam: 7 nap
  • Szakterületek: Turizmusmenedzsment

Lépjen kapcsolatba velünk

Kérjük, küldje el a kapcsolatfelvételi űrlapot a kapcsolatfelvételhez. Örömünkre szolgál majd az ismerkedés
és segít abban, hogy csodálatos lehetőségeket hozzon munkatársai és diákjai számára!